preloader

O nás

Náš príbeh

História 3D-C PRO

Naša firma má viac ako 17-ročné skúsenosti na poli stavebníctva.

 • 2004

  Malé projekty

  Inštalácia plastových okien a rekonštrukčné práce.

 • 2010

  Tím profesionálov

  Výstavba rodinných domov na kľúč.

 • 2015

  Nové vízie

  Našou ambíciou bolo udržať krok s novými trendami. Vznikol sen o 3D tlačených domoch.

 • 2017

  Stále bližšie k realite

  Začiatok vývoja nových technológií potrebných pre tento majestátny projekt.

 • 2019

  Prvé skúšobné testy

  Neustále sme v procese, kedy inovujeme technológie a prácu s 3D stavebnými tlačiarňami posúvame na novú úroveň.

 • 2020

  Prinášame na trh niečo nové

  S cieľom posunúť vpred našu firmu, náš tím a zároveň priekopnícky vytvoriť stavebný míľnik na Slovensku i na nadnárodnej úrovni.

 • 2021

  Náš prvý 3D tlačený dom

  Výstavba prvého vzorového 3D tlačeného domu.

   

Náš príbeh

Naša firma má viac ako 17-ročné skúsenosti na poli stavebníctva. Začali sme s malými projektmi ako s inštaláciou plastových okien, rekonštrukčnými prácami, až sme postupne vytvorili tím profesionálov na výstavbu rodinných domov na kľúč. Avšak stavebníctvo sa neustále vyvíja, je to veľmi úrodná pôda pre nové idey a vízie a našou ambíciou bolo nielen udržať krok s novými trendami, ale priniesť na trh aj niečo nové, niečo, čo tu doteraz nebolo. Posunúť vpred našu firmu, náš tím a zároveň priekopnícky vytvoriť stavebný míľnik na Slovensku i na nadnárodnej úrovni.

844

Happy Clients

1240

Projects Done

1541

Days Of Work

Vízia a cieľ

„Na začiatku stála inšpirácia, ktorá k nám prišla spoza oceánu. Z tej inšpirácie sa postupne stal nápad, ktorý každým dňom naberal na sile až nakoniec úplne ovládol moje myšlienky. Začnem s výstavbou 3D tlačených domov na Slovensku.“

Zsolt Jóba
Riaditeľ 3D-C PRO

Náš tím

Neustále usilovne pracujeme na vývoji nových technológií, softvéru i kompozitného materiálu, ktoré posúvajú hranice možností pre výstavbu rodinných domov na území Slovenskej republiky. A na to je potrebný silný tím špecialistov a odborníkov, ktorí veria projektu a majú ambíciu byť súčasťou niečoho veľkolepého a prevratného.

Začínali sme s malým tímom odborníkov na IT technológie, techniku a stavebníctvo, no dnes je 3D-C PRO tím profesionálov a priekopníkov na poli 3D tlačených domov na Slovensku, ktorý sa postará nielen o návrh, projekt a tlač, ale aj finálnu realizáciu a dokončenie celého domu, aby bol pripravený na bývanie. 3D-C PRO tím sa postupne rozrastá a stáva sa rodinou, ktorá pracuje na svojich snoch.

OUR BEST

Dedicated Team

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting has been the industrys standard dummy text ever since